معرفی بخش زایشگاه

این بخش در بلوک زایمان قرار دارد

یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 13:16 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بلوک زایمان یا زایشگاه در محیطی با ماما های کارشناسان کاربلد به همراه پزشکان متخصص قابل که در طول شبانه روز در همه ی روزهای هفته، حتی در تعطیلات رسمی در بیمارستان مقیم می باشند. بدین ترتیب امکان دسترسی به متخصصین زنان در چند دقیقه ميسر مي باشد.

فضای فیزیکی بلوک مناسب، بهداشتی و تمیز می باشد تختها راحت، سه شکن و برقی بوده که توسط پرده های مناسب از هم جدا می شوند لذا حریم خصوصی هر مادر محفوظ می ماند. از جمله فعالیت های اين واحد، آموزش مادران باردار به روش فیزیولوژیک بوده که این کلاسها در سالن آموزش ماداران باردار در روزهاي شنبه و دوشنبه هر هفته، از ساعت "8" صبح تا "13:30" در بخش های 1:30 ساعته با مدرسین مجرب و تغذیه رایگان برقرار می باشد.

همه ی ماما های بلوک، آموزش دیده و دارای تبحر برای انجام زایمان فیزیولوژیک می باشند.

در این مرکز جهت کاهش درد مادران از تنس(دستگاه کاهنده درد زایمان) با چسبهای رایگان- دستگاه بخور برای استشمام بوی خوش-آوا درمانی(پخش موزیک لایت) و بکارگیری از توپهای تولد که برای مادران بستری بسیار آرامش بخش است استفاده می شود.

مهمتر از همه اینکه در هنگام زایمان همسر زائو با حفظ حریم زایمان می تواند در کنار او باشد و به میل خود از وجود مامای همراه در اتاق لیبر بهره مند شوند.

خواندن 634 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 13:26
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 460

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family