مترون درجلسه با سرپرستاران بخش های درمانی

تمام توان و امکانات موجود را جهت اجرای طرح ها به کار بگیریم

پنج شنبه, 18 آذر 1395 ساعت 09:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، جلسه جعفریان، مترون بیمارستان با سرپرستاران بخش های درمانی صبح روز چهارشنبه در سالن اجلاس بیمارستان برگزار گردید. در این جلسه مترون با بیان اینکه دستور بازسازی اورژانس و اجرای هتلینگ در روز گذشته به بیمارستان ابلاغ گردید اعلام کرد: تمام توان و امکانات موجود را جهت اجرای طرح ها به کار بگیریم ما می توانیم با همکاری و تعامل خوب با یکدیگر، زودتر از زمانبندی تعیین شده پروژه ها را با پایان برسانیم. مترون بیمارستان در خصوص جانمایی بخش اورژانس طبق نقشه تعیین شده، توضیحاتی ارائه داد و از کم شدن تعداد تخت ها در اجرای طرح هتلینگ خبر داد که با عدم بستری بیمارانی که درمان آنها بصورت سرپایی امکانپذیر می باشد می توان این مشکلات را برطرف نمود.


 جعفریان ادامه داد: با توجه به وضعیت ظاهری بخش جراحی مردان 1 (ارتوپدی)، اجرای هتلینگ از این بخش شروع می شود و در سه بخش دیگر نیز اجرا خواهد شد. توسعه بخش ICU و مجوز ساخت بخش CCU با ده تخت بستری از دیگر اقداماتی هست که همزمان در بیمارستان انجام خواهد شد. در پایان سرپرستاران نظرات خود را جهت اجرای بهتر طرح و ثابت نگه داشتن کیفیت خدمات به بیماران بیان کردند.

خواندن 628 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 18 آذر 1395 ساعت 10:30
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 487

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family