شورای اداری بیمارستان صبح امروز برگزار شد

دکتر هاشم پور از تغییر شیفت کاری داروخانه خبر داد

شنبه, 18 دی 1395 ساعت 13:04 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ولیعصر(عج)، دکتر هاشم پور در جلسه شورای اداری اعلام کرد: هتلینگ بخش های درمانی در چارچوب مجوز سازمان و با بودجه یک میلیارد سیصد میلیون تومان در حال اجرا می باشد. ریاست بیمارستان عنوان کرد: در این طرح سیستم های خنک کننده ایستگاه پرستاری، بازسازی سرویس های بهداشتی، تعویض روشویی، نصب پنجره دو جداره، رنگ آمیزی دیوارها و تعویض سقف ها طبق برنامه از قبل تعیین شده انجام خواهد شد.

دکتر هاشم پور با ذکر اینکه اورژانس بیمارستان در حال حاضر جوابگوی بیماران نمی باشد ادامه داد: قائمشهر حدود 100 تخت اورژانس کم دارد که بخشی از این کمبود را بیمارستان ما با طرح ارتقای اورژانس جبران خواهد کرد .

دکتر هاشم پور از انتقال داروخانه به مکان جدید و افزایش ساعت کار این واحد تا 8 شب خبرداد و گفت: خدمات کامل به بیماران در شیفت صبح و عصر ارائه می شود اما بعد از اتمام ساعت فعالیت داروخانه، فقط به بیماران اورژانسی تحت نظر در بخش اورژانس دارو داده می شود.

دکتر هاشم پور از بازسازی آشپزخانه، لنژری و تعمیرات اساسی (پس از ابلاغ اعتبار) خبر داد و عنوان کرد در زمان بازسازی آشپزخانه، غذا طبق روال همیشگی در بیمارستان تهیه و بین بخش ها توزیع می گردد.

ریاست بیمارستان اعتبار بخشی را یکی از مباحث بسیار جدی و حیثیتی سازمان عنوان کرد و از تمامی همکاران خواست تا با تعامل و همکاری در استقرار صحیح استانداردهای اعتباربخشی مشارکت نمایند.

مریم عربی، مسئول دفتر بهبود کیفیت، تکمیل فرم های خود ارزیابی و جمع بندی آن بعنوان یکی از راهکارهای رفع مشکلات و نواقض موجود یاد کرد و از تمامی واحد های درمانی و پشتیبانی خواست در فرصت باقیمانده تمام نواقص موجود را لیست و با حمایت دفتر بهبود کیفیت در جهت رفع آن تلاش نمایند. در این جلسه موضوعات مختلف اعتبار بخشی مطرح و راهکارهای مرتبط ارائه گردید.

خواندن 570 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 496

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family