هشدار! هشدار!

سوء استفاده مجرمان و سارقان در تماس با همكاران بيمارستان جهت دريافت اطلاعات حساب بانکی

شنبه, 20 شهریور 1395 ساعت 13:52 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اطلاعيه


امروزه اگرچه بانکداری الکترونیک با گسترش روز افزون خدمات بانكي مانند دستگاههاي خودپرداز، اينترنت، عابر بانك و همراه بانك شرایط را برای مبادلات سهل و هموار نمود اما واقعیت این است که به همان اندازه مجرمان برای سواستفاده از این امکانات در کمین نشسته اند. سارقان با سوء استفاده از اعتماد عمومی مردم و تطبیق خود با ویژگی‌های محیطي و ابزار روز، اقدام به اهداف مجرمانه می نمايند.

طبق گزارشات واصله، اخيراً افراد شياد و سودجو در تماس با همكاران بيمارستان اعلام مي دارند از طرف رياست بيمارستان يا مسئول امور مالي تماس مي گيرند كه مبلغي به اشتباه به حساب شما واريز گرديد يا قصد واريز مبلغي بعنوان پاداش براي شما دارند لذا درخواست اطلاعات حساب، مشخصات هويتي يا حضور شما در كنار دستگاه عابر بانك مي نمايند. با توجه به اينكه اطلاعات تمامي همكاران در امور مالي يا اداري موجود مي باشد اعلام مي گردد تحت هيچ شرايطي با كلاهبرداران همكاري ننموده، در صورت هر گونه تماس مشکوک در اسرع وقت با حراست بيمارستان تماس، تا پيگيري هاي قانوني لازم انجام گردد.

 


            

خواندن 498 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 440
محتوای بیشتر در این بخش: « همکاران گرامی

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family